3 червня запрошуємо на феситиваль "Проводи отари на полонину"

3 червня запрошуємо на феситиваль "Проводи отари на полонину"

22.05.2018

3 червня, запрошуємо Вас насолодитися відпочинком в Закрпатських високогір'ях, на щорічний фестиваль "Проводи отари на полонину" або "День бика". Для місцевих мешканців проводи овець і вівчарів є хорошою традицією, вшанувати яку приходять цілими сім’ями, а для численних туристів, котрі автобусами з’їжджаються на Синевирський перевал із різних санаторіїв, баз відпочинку, а також інших областей України, фестиваль став справжнім етнографічним і гастрономічним святом.

«Проводи отар на полонину» відзначають на Міжгірщині вже сорок років. Величезному напливу туристів посприяла хороша історія фестивалю, про який знають багато людей.

Після офіційної частини, яка включає нагородження кращих вівчарів, починаються народні гуляння з музичним супроводом фольклорних колективів, виставками творів народних умільців, дегустацією страв та напоїв.

Основні заходи фесту тривають на Синевирському перевалі, де гості свята мають нагоду взяти участь у запаленні вівчарської полонинської ватри, побачити процес приготування сиру, вурди; відвідати численні виставки продукції вівчарства, народних мистецьких виробів. У рамках свята відбудися також виступи фольклорних колективів, конкурси та розваги, а також багато спортивних змаганнь.

Залишити коментар

Коментарі

  • Коментарі наразі відсутні