Для клієнта

Маєте власний готель, ресторан, туристичний комплекс або інші види туристичних послуг?

Пропонуємо Вам стати партнером компанії “TurBaza” та створити презентаційну сторінку Вашого бізнесу в режимі онлайн.

Плюси партнерства з компанією “TurBaza”:


Високий рівень рекламних послуг. Надійна реклама для туристичного бізнесу в Україні.

Презентаційна сторінка Вашого туристичного місця або комплексу, в якості інтернет візитки.

Керування інформацією в “Особистому кабінеті”.

Розміщення маркера на єдиній інтерактивній карті, що підвищує можливість пошуку Вашої сторінки клієнтами інших туристичних послуг.

Функція "Як доїхати", з точними координатами, за допомогою якої клієнт буде знати точне розташування Вашого об'єкту.

Відображення кількості переглядів, що дає можливість бачити активність Вашої сторінки.

Розміщення двох видів маркерів: платні - це приватні місця (Ресторан, Готель, Баня...), та безкоштовні - місця загального вжитку (Мінеральні джерела, водоймища, спортмайданчик...).

Розміщення на порталі визначних подій, таких як фестивалі, ярмарки та інших підвищує зацікавленість використання Ваших послуг.

Єдина оплата. Сайт не стягує процентну комісію з кожного туриста, а має лише одну фіксовану плату 500 грн. на рік з одного виду туристичних послуг, або 1000 грн. на рік в якості комплексу послуг “Турбаза”.

Партнерська програма від «ТурБаза»

Партнерство зазвичай формується, коли двоє або більше людей бажають об'єднуватися, щоб сформувати бізнес. Можливо, у них є спільна бізнес-ідея, яку вони хочуть випробувати або усвідомити, що їх навички та таланти компліментують один одного таким чином, що вони можуть зробити хорошу ділову команду. Формування партнерства виглядає як найбільш логічний варіант, і в деяких випадках це є дійсно так. Працюючи малим бізнесом з досить низьким оборотом, партнерство досить часто є гарним вибором юридичної структури для нового бізнесу. Те, як партнерство встановлюється та виконується, а також часто регулюється та оподатковується, робить його найбільш привабливою формою бізнесу. Однак бувають обставини, коли це не так.


Будучи партнерством, власники бізнесу обов'язково поділяють прибутки, зобов'язання та прийняття рішень. Це одна з його переваг, особливо там, де партнери мають різні навички та можуть працювати разом. Однак це, очевидно, може призвести до деяких проблем. Протягом багатьох років чимало товариств «закисли»: сім'я та друзі вступають у спільний бізнес і в кінцевому підсумку «випадають» на особистому або діловому рівні, і це все закінчується погано. Це один з основних недоліків партнерських відносин з іншими бізнес-моделями, але важливо балансувати переваги та недоліки.

Інтернет-путівник «ТурБаза» - сайт, який пропонує усім бажаючим актуальну інформацію з приводу визначних місць для мандрівок, готелів, ресторанів та природних пам’яток по всій Україні, відвідати які може виникнути бажання. І якщо Ви є власником кафе, еко-курорту чи подібного закладу, при цьому маєте проблеми з відвідувачами, партнерська програма нашого сайту може стати виходом із ситуації, адже:

  • під Ваш заклад на сайті буде створена окрема сторінка, яка надаватиме інформацію про послуги, ціни, короткий опис самого закладу і відгуки тих, хто вже там побував і рекомендує зробити це іншим;
  • будуть вказані усі необхідні контакти і номери телефонів для того, аби потенційні клінти самі могли зв’язатися з Вами і уточнити моменти, які їх цікавлять;
  • на Google-картах буде прокладений точний маршрут, який допоможе автолюбителям самостійно добиратися до місця призначення, не блукаючи шляхом.

Якщо говорити загалом, то партнерська програма використовує матеріальні та нематеріальні активи всіх партнерів для створення взаємовигідних результатів. У туризмі зацікавлені сторони охоплюють всю планету, від туристичного та вихідного оператора в країні, що є джерелом, до переходу до фронтових спільнот, фермерів та місцевих органів влади у напрямку туризму. Поєднання такого широкого кола інтересів вимагає підтримки добре розвинених відносин та розуміння дивергентних, але симбіотичних цілей. Наша робота та стосунки з лідерами в індустрії туризму, глобальне розповсюдження операторів всередині країни та глибокого досвіду роботи з громадами по всій Україні дають нам унікальну можливість налагодити значущі та надійні партнерські стосунки і з Вами!