Садиба "Живиця"

Коротка інформація
Область:
 Закарпатська
Район:
 Міжгірський
Місто:
 с. Сойми
Адреса:
 Закарпатська обл. с. Сойми 22
Час роботи:
 Дзвінки цілодобово!
Телефон:
 +380685030694 - Єва ; +380685577092 - Микола
Сайт:
 -
Ціни:
 Цілий котедж лише за 900 грн. - доба
Переглядів:
 507
Рейтинг:


Додати в закладки
Ваша оцінка
Дякуємо за Вашу участь. Заповніть, будь ласка, форму.
Опис

Доступні сервіси:
СпаПікнікСадиба

«Живиця»: лісова садиба, яка має все для прекрасного відпочинку!

Враховуючи інтенсивний ритм життя людей у великих містах, їх щоденну завантаженість і залежність від різноманітних гаджетів, без яких неможливо уявити нормальну роботу, багато хто вирішує ті дні, які випадають для відпочинку, провести дещо незвичним способом: не полетіти куди-небудь закордон до моря чи поїхати в тур європейськими країнами, а приїжджають у с. Сойми, Закарпатської області, де для усіх бажаючих відкриває свої двері лісова садиба «Живиця» - котеджний комплекс, що пропонує своїм постояльцям хоч ненадовго забути про звичну для них урбанізацію, і опинитися біля самісінького лісу, подихати чистим повітрям і по-справжньому насолодитися тишею та спокоєм!

 

Дійсно, затишок під лісом садиба «Живиця» пропонує не лише на словах, адже комплекс має вдале територіальне розташування не лише обабіч лісу, але й у безпосередній близькості від санаторію «Верховина» та мінерального джерела: всього лише півкілометрову дистанцію доведеться долати тим, хто приїде сюди не тільки для того, аби зібратися з думками і відпочити у віддаленому куточку нашої країни, але й для оздоровлення. І не дивно, що «Живиця» привертає все більше уваги тих, хто, приїхавши на оздоровлення до санаторію, не бажає зупинятися в одному з його номерів, а хоче побути в гармонії з природою, яку дає усамітнений відпочинок!

Підтвердженням того, що «Живиця» являє собою ідеальний варіант для «втечі» від міської суєти, являється його територіальне розташування: не дивлячись на близькість траси (70 метрів), комплекс знаходиться просто коло самого лісу і в чотирьох кілометрах від Міжгірського центру; у семи кілометрах розташований найближчий підйомник, і всього півкілометра доведеться покрити, щоб дістатися джерела мінеральної води. А якщо враховувати, що долаючи навіть таку незначну відстань, Ви матимете змогу милуватися навколишньою красою, природними краєвидами, при цьому дихати незабрудненим машинами чи заводами повітрям!

Який затишок під лісом садиба «Живиця» пропонує?

Не дивлячись на деяку віддаленість комплексу від цивілізації, він готовий запропонувати своїм відвідувачам цілі котеджі чи окремі кімнати, з умовами чи без. І хоча його важко порівняти з дорогими готелями п’ятизіркового сервісу, його буквально пронизує особливий шарм і оригінальність, яка й приходиться так до вподоби усім, хто вирішив тут зупинитися. «Живиця» - прекрасний зразок комбінації оздоровлення і активного відпочинку, адже, не враховуючи близькість лісу, де можна прогулюватися вдень, на території комплексу також є невелика волейбольна площадка, місце для гри у баскетбол, а для найменших постояльців – обладнаний дитячий майданчик.

Тож якщо Вам захотілося хоч ненадовго призвичаїтися до тихого та спокійного життя, лісова садиба «Живиця» - саме той вибір, зробивши який, Ви навряд чи колись пошкодуєте, натомість будете рекомендувати його своїм друзям та знайомим!

Карта

Як проїхати Відкрити карту маршруту

Коментарі
  • Коментарі наразі відсутні