Гірський туризм

Коротка інформація
Область:
 Закарпатська
Район:
 Міжгірський
Місто:
 смт Міжгір''я
Адреса:
 Закарпатська обл.смт Міжгіря
Час роботи:
 цілодобово
Телефон:
 0639922071
Сайт:
 
Ціни:
 легка складність 500 грн, середня 600, важка 700 з групи. З ночівлею одна сутка походу 1000 грн
Переглядів:
 456
Рейтинг:


Додати в закладки
Ваша оцінка
Дякуємо за Вашу участь. Заповніть, будь ласка, форму.
Опис

Гірський туризм: суть та особливості

Всесвітня туристична організація (UNWTO), що займається питаннями туризму, класифікує гірський туризм як вид туристичної активності, що відбувається у визначеному та обмеженому географічному просторі, такому як пагорби чи гори, що мають особливі характеристики та атрибути, властиві певному ландшафту, топографію, клімат, біорізноманіття (флора і фауна) та місцеву громаду. Він охоплює широкий спектр активних видів відпочинку та спорту.

Наприклад, відпочинок в горах Карпати є значною туристичною діяльністю, що має великий потенціал для стимулювання місцевого економічного зростання та соціальних змін через його взаємодоповнюваність з іншими видами економічної діяльності, внеском у ВВП, створенням робочих місць, експортом іноземної валюти та послуг. Гірські напрямки шукають інноваційних стратегій для реагування на поточні та майбутні виклики з метою оптимізації вартості віддачі від інвестицій в інфраструктуру та збереження їх конкурентних переваг. Нові технології, нові бізнес-моделі, а також нова поведінка споживачів впливають на темпи та напрямки змін, які необхідно залучити готелям туризму, щоб відпочинок у Карпатах був на достойному рівні.

 

Окрім інноваційних та різноманітних туристичних продуктів та послуг, ті, кому подобається гірський туризм, також прагнуть до автентичності, персоналізованого, емоційного та якісного досвіду відвідувачів та «відчуття» місцевості в пункті призначення. Ці ринкові тенденції також заохочують інвесторів та операторів почати де-сезонність попиту.

Яку користь несе гірський туризм?

Гори можуть допомогти туризму і залучати гроші для людей, які там живуть, адже, як показує статистика, більше 50 мільйонів людей відвідують гори щороку, і підтримання багатьох гірських міст по всьому світу залежить від туристів, що їх відвідують: містяни надають їжу та житло для відвідувачів, які приїжджають насолодитися красою гір та навколишніми пейзажами.

Гірський туризм може подарувати Вам багато місць для проведення дозвілля, адже чимало людей, окрім насолоди краєвидами під час сходження на вершину, фотографування та дихання гірським повітрям, люблять кататися на лижах. Взагалі, відпочинок в Карпатах приваблює туристів з багатьох причин:

 • клімат і чисте повітря,
 • різноманітна топографія,
 • красиві пейзажі,
 • місцеві традиції,
 • прості життєві стилі,
 • види спорту, які вимагають крутих схилів або зимовий сніг.

Гірський туризм, про який йдеться на даній сторінці, являє собою піші екскурсії на найкрасивіші вершини Міжгірщини.

Вплив туризму на навколишнє середовище

Хоча гірський туризм має свої переваги, це може мати серйозний вплив на навколишнє середовище, людей, які там живуть, та місцеву економіку. Оскільки все більше і більше людей відвідують гори, щоб піднятися на вершину чи просто пройти через долини, шанси на забруднення навколишнього середовища стають дедалі більшими, тож давайте цінувати створену природою красу і не псувати її залишеним після себе сміттям!

Карта

Як проїхати Відкрити карту маршруту

Коментарі
 • Роман
  2018-07-07 14:51:04

  суперовий сайт