Берлога Пилипець

Коротка інформація
Область:
 Закарпатська
Район:
 Міжгірський
Місто:
 с. Пилипець
Адреса:
 Пилипець 380, Закарпатская область
Час роботи:
 9.00-23.00
Телефон:
 +380967704620 +380954863164- Рецепція
Сайт:
 http://berlogapylypets.com
Ціни:
 Двомісний номер від 600 грн. за добу
Переглядів:
 695
Рейтинг:


Додати в закладки
Ваша оцінка
Дякуємо за Вашу участь. Заповніть, будь ласка, форму.
Опис

Доступні сервіси:
ГотельРесторан

Садиба "Берлога Пилипець": готель з дерев’яного зрубу!

За іронією долі, у тому віці, коли Ви з легкістю можете одночасно переглядати фільм, завантажувати музику, спілкуватися з друзями в соцмережах або замовляти продукти харчування за допомогою лише декількох «кліків» миші, той товар, який Ви не завжди можете отримати, є тишею, а також внутрішнім спокоєм, який криється за нею. І все ж це має важливе значення для нашого психічного, фізичного та духовного здоров'я, ніж майже все інше. Лікарі погоджуються з тим, що регулярні «відходи» від зовнішнього та внутрішнього шуму мають важливе значення для здоров'я людини та щастя. І одним із варіантів такого «відходу» може стати садиба «Берлога Пилипець», яка побудована із дерев’яного зрубу і знаходиться в селі Пилипець (Закарпаття)!

 

Не дивлячись на порівняно невелику площу села Пилипець, готелі, розташовані на його території, настільки варіюють за розміром, рівнем комфорту та ціною, що кожен, хто приїде в цю частину Міжгір’я, зможе підібрати найбільш підходящий для себе варіант! І не дивно, що увагу багатьох привертає саме садиба «Берлога Пилипець», яка налічує 12 номерів та може прийняти до 40 гостей. В готелі є номери класу Люкс (двокімнатні номери на 5 спальних місць), тримісні та двомісні. В кожному з номерів індивідуальний санвузол, телевізор з кабельним телебаченням, швидкісний інтернет через мережу WI-FI; в садибі працює ресторан закарпатської кухні. Тобто, не дивлячись на оригінальний зовнішній вигляд, близькість лісу та гір, комплекс пропонує своїм постояльцям достойний рівень сервісу та умов, необхідних для комфортного перебування!

Чому «Берлога Пилипець» (Закарпаття) – оптимальний варіант для відпочинку?

Зважаючи на нервову напругу, яка не залишає жителів великих міст через інтенсивний ритм життя та необхідність на 110% відсотків викладатися на роботі, вони постійно знаходяться на межі стресу чи нервового зриву – факторів, які вважаються одними з ключових у кожній сучасній хворобі та розладі. Він виникає не лише від надмірної роботи чи недостатнього контролю, а й від постійного натиску щоденної стимуляції: електронної пошти, телефонів та усіх видів розваг та відволікання. Тому найкращою його «протиотрутою» вважається мандрівка до тихої місцевості, де можна зібратися з думками і відновити сили. Саме заради цього люди з усіх куточків України прямують у Пилипець, відпочинок в якому дозволить не просто «очистити» голову від усього зайвого і насолодитися місцевими краєвидами, але й оздоровитися, подихавши кришталево чистим повітрям та попивши води з мінерального джерела, розташованого неподалік. Садиба «Берлога Пилипець» - унікальне місце, що дає переваги відвідувачам переваги просто від спокійного сидіння та дихання, ігнорування негативних думок та турбот, і може підвищити Вашу імунну систему і привести до достатньої адаптації ставлення, щоб переосмислити весь зміст способу життя!

Тож якщо Ви шукаєте у с. Пилипець житло, садиба «Берлога Пилипець» може стати для Вас найкращим варіантом!

Карта

Як проїхати Відкрити карту маршруту

Коментарі
  • Олександр
    2018-07-06 22:26:21

    Дуже затишний готель, приємний персонал, та смачнюща їжа. Рекомендую !