Форелева ферма

Коротка інформація
Область:
 Закарпатська
Район:
 Міжгірський
Місто:
 с. Колочава
Адреса:
 Старе село, Колочава, Закарпатська область
Час роботи:
 9:00 - 21:00
Телефон:
 +38067 312-26-18, +38097 168-88-68
Сайт:
 
Ціни:
 Ціна за 100гр. приготовленої форелі - 45грн.
Переглядів:
 1516
Рейтинг:


Видалити закладку
Ваша оцінка
Дякуємо за Вашу участь. Заповніть, будь ласка, форму.
Опис

Доступні сервіси:
ГотельРесторанЕксклюзивЧанПікнік

Доступні умови:
ПарковкаWiFi

Форелева ферма в Колочаві запрошує!

Форель в Колочаві розводять в штучних водоймах з проточною водою. Подивитися, як виглядає Форелеве господарство, і ближче познайомитися з мальовничою природою села, Ви зможете за допомогою наших віртуальних 3D турів, в яких максимально точно відтворено дух і безтурботність цього місця. Форелеве господарство – це місце, де Ви зможете:

  • самостійно зловити форель;
  • приготувати рибку на мангалі або її приготують, поки Ви відпочинете на території садиби;
  • спробувати форель, смачно пообідати чи повечеряти;
  • купить форель;
  • зупинитися на кілька днів для відпочинку в номерах форелевої садиби.

 

Проживання в садибі біля форелевого господарства (Колочава, Старе село) допомагає добре відновити сили після буднів, відпочити і набратися сил перед новим тижнем. Після шуму і суєти великого міста, тут Ви будете відчувати тільки спокій і умиротворення. Виловлену рибку ж можна приготувати на спеціальному мангалі, а спробувати в затишному кафе або терасі форелевої садиби. Вам запропонують до форелі печену картоплю з салатами і напої.

Форелева ферма – найкращий варіант на ринку свіжої риби! Ви ловите власну рибу з наших ставків, в яких зберігається форель, вирощена прямо на фермі. Навколишнє середовище настільки ідеальне у наших ставках, ми навіть можемо гарантувати улов на кожну прогулянку! А оскільки тут панує сімейна атмосфера, мандрівники з усієї України направляються сюди зі своїми сім’ями, навіть із малими дітьми. До того ж, Ваша кохана людина, яка побуває на такого роду відпочинку вперше, ще й власноруч впіймає рибу на вечерю, отримає такий заряд позитивних емоцій, які надовго залишаться з вами у вигляді приємних спогадів!

Форелева ферма (Колочава, Старе село) пропонує такого роду відпочинок, який не вимагає від Вас жодних дозволів на ловлю риби, до того ж, не потрібно везти з собою якесь обладнання – усе необхідне Ви отримаєте на місці. То ж якщо Ви втомилися купувати рибу з магазину, яка може бути не найвищої якості, а абсолютно свіжою, приїздіть на форелеву ферму!

Який ще відпочинок пропонує Колочава?

Для ночівлі тут обладнані спальні номери в дерев'яному будинку зі зрубу на другому поверсі. Є велика тераса і всі зручності в будинку. Крім риболовлі і відвідування музеїв, в Колочаві також можна познайомитися з дуже багатою закарпатської культурою і, зокрема, кухнею. На місцевій горі Стримба навіть розташована «Школа вівчарства», де кожен бажаючий, піднявшись на вершину, зможе попасти і подоїти овець, зварити вурду, зробити сир, бринзу та інші молочні страви. Хорошим місцем є Колочава (Старе село) і для любителів походів – все-таки це село знаходиться в оточенні п'яти гірських долин, тому через нього проходять відразу кілька популярних гірських маршрутів. В тому числі, маркований маршрут до села Усть-Чорна.

З музеїв Колочави окремо варто згадати про «Музей Колочавської вузькоколійки», педагогічних музеях «Чеська школа» і «Радянська школа» та історико-військовому музеї «Лінія Айпада». Також в селі побудовано 20 різних пам'ятників, серед яких монументи «Гастарбайтерам», «Вівчарів», «Примирення», «Вчительці з Украйни» і т. д. У цілому, тут зосереджено близько 50 пам'ятних об'єктів, а ще кілька знаходяться в проекті. Таким чином, Колочава – відмінне місце для тихого спокійного відпочинку на природі і детального знайомства з карпатської культурою. Приїжджайте!

Карта

Як проїхати Відкрити карту маршруту

Коментарі
  • Rusik
    2018-07-22 18:31:20

    Просто не перевершенно, дуже дякую